Czyszczenie parowe – pomocne w sprzątaniu

Domowe porządki to zazwyczaj spore wyzwanie. Nie każdy lubi regularne sprzątanie weekendowe, a zmęczeni pracą i bieganiną wśród licznych obowiązków rodzinnych chcemy nasz dom widzieć jako oazę spokoju i wypoczynku.

Czyszczenie parowe to nowy, zdobywający coraz więcej zwolenników trend. Gorąca para jest medium, które doskonale radzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami i to bez stosowania środków chemicznych. Jest to więc rozwiązanie zarówno oszczędne jak i przyjazne domownikom, zwłaszcza osobom cierpiącym na alergie oraz dzieciom.

Jak działa czyszczenie parowe?

Cząsteczki gorącej pary wnikają miedzy brud a czyszczoną powierzchnię, dzięki temu odspajają zanieczyszczenia. To właśnie połączenie wysokiego ciśnienia strumienia pary i jej temperatura czyni tę metodę tak skuteczną.

fot. Kärcher / parownica

Z szerokiej gamy parownic oferowanych na rynku na uwagę zasługuje model  parownicy Kärcher SC 1. Jest to małe, kompaktowe urządzenie przeznaczone do mniejszych mieszkań i do szybkich porządków – wygodne i poręczne, zarówno w pracy jak i w przechowywaniu!

» Sprawdź cenę parownicy Kärcher SC 1

Parownica SC 1 czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie: poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Doskonale usuwa ślady palców, przypalony tłuszcz czy osady kamienia. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) SC1 sprawiają, że parownica ta jest bardzo pomocna w codziennych porządkach.

» Sprawdź cenę parownicy Karcher SC1 Floor KIT

» Sprawdź cenę mop parowy Karcher SC 1 EASYFIX

Parownica SC 1 w standardzie jest wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dysze ręczną oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci. Wyposażenie SC1 zapewnia komfort pracy i spory zakres zastosowań tego niewielkiego urządzenia.

Parownica SC 1 dostępna jest także w wersji Premium (kolor biały) z poszerzonym wyposażeniem standardowym w zestaw podłogowy, dzięki któremu wyczyścimy wszelkiego rodzaju twarde posadzki. W całym domu!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.