Czyszczenie na wiosnę – parownice Kärcher, czy warto?

Przyszła wiosna i słońce coraz śmielej zagląda w nasze okna. To samo w sobie jest dobrą wiadomością, gorzej, że promienie wiosennego słońca ukazują też to, co nie było tak widoczne w zimowych miesiącach,  a mianowicie wszelkie niedociągnięcia jeśli chodzi o czystość w naszych domach.

Wiosna oznacza , że czas na generalne porządki. Z dobrym i profesjonalnym sprzętem uporasz się z nimi szybko i łatwo. Wiosenną krzątaninę ułatwią zwłaszcza nowe parownice SC Easy Fix, a smugom na oknach nie da szans wyjątkowa, jubileuszowa, czarna myjka do okien serii WV, stworzona by uczcić 25 – lecie firmy Kärcher w Polsce. A więc do dzieła!

Wiosna pełną parą!

Wiosna symbolizuje  nowy początek. Warto wkroczyć w tę porę roku w dobrym stylu i zapanować nad  chaosem w swoim otoczeniu. Pomogą w tym parownice Kärcher, które na wiosnę występują w nowej odsłonie pod nazwą Easy Fix, co oznacza niezrównaną wygodę obsługi i skuteczność czyszczenia.

fot. Kärcher / parownica Easy Fix

Czy warto czyścić parą?

Dlaczego warto postawić na czyszczenie parą? Z kilku powodów. Po pierwsze czyszczenie parowe odbywa się bez detergentów, samą para wodną pod ciśnieniem. A to eliminuje ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień jakie wywoływać mogą środki czyszczące.

fot. Kärcher / parownica Easy Fix

Po drugie parownice Kärcher usuwają 99,9 % wszelkich spotykanych w domu bakterii, co potwierdzają badania naukowe.

Po trzecie ta metoda sprawdzi się w przypadku wszelkich powierzchni wodoodpornych w domu a także podłóg.

Czym charakteryzują się parownice Easy Fix?

Najbardziej znaczącą zmianą w odniesieniu do dotychczasowej linii parownic Kärcher jest nowa dysza podłogowa. Zastosowano w niej szereg ulepszeń, dzięki którym mycie podłogi jest bardzo proste, szybkie i skuteczne. Zamiast obecnie stosowanych zaczepów na ściereczkę jest ona mocowana na rzepy.

fot. Kärcher / parownica Easy Fix

Sprawdzona technologia lamelli  (czyli małych otworów rozmieszczonych na całej szerokości dyszy) poprawia przepływ i równomierne rozprowadzenie oraz zapewnia dłuższy kontakt pary z posadzką. Innowacyjny ruchomy przegub pozwala na łatwe manewrowanie wokół przeszkód i czyszczenie pod meblami oraz gwarantuje dokładne przyleganie dyszy na całej długości.

Ile kosztuje, jaka jest cena i gdzie kupić parownicę Kärcher?

Sprawdziliśmy rynek i zebraliśmy poniżej ceny i dostępność poszczególnych modelu parownic firmy Kärcher w serii EasyFix.

 » Sprawdź cenę mop parowy / parownica Kärcher EasyFix SC1

 » Sprawdź cenę mop parowy / parownica Kärcher EasyFix SC2

 » Sprawdź cenę mop parowy / parownica Kärcher EasyFix SC3

 » Sprawdź cenę mop parowy / parownica Kärcher EasyFix SC4

Myjka jak żadna inna

Z okazji jubileuszu 25-lecia firma Kärcher w Polsce, pojawiła się wyjątkowa, elegancka czarna myjka do okien WV 2 Premium, będąca jednym z flagowych produktów firmy Kärcher.

fot. Kärcher / czarna myjka do okien WV 2 Premium

Ozdobiona jubileuszowym logo umieszczonym na obudowie stanowi nie tylko skuteczne urządzenie czyszczące, lecz także po prostu piękny przedmiot.

Z jej pomocą znacznie szybciej niż tradycyjnie umyjesz okna i inne szklane powierzchnie w domu. Może pracować w każdym kierunku, także po skosie i łuku. Po czyszczeniu nie pozostają jakiekolwiek smugi czy zacieki.

W wyposażeniu znajduje się wąska ssawka 170 mm, środek do czyszczenia okien (koncentrat – 1 x 20 ml), butelka ze spryskiwaczem Extra, pad z mikrofibry, ssawka, bateria litowo-jonowa oraz ładowarka.

Co ważne czas pracy na jednym ładowaniu baterii został wydłużony o 40% w porównaniu do standardowej wersji urządzenia. Umyjesz więc z nią wszystkie swoje okna na jednym ładowaniu.

Fot. Kärcher

Źródło: materiał prasowy Kärcher, opracowanie własne.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.